![](https://i0.wp.com/www.crete.gov.gr/wp-content/uploads/2023/05/CHORUS.jpg?fit=1434%2C2048&ssl=1)
Συναυλία από τη χορωδία «Chorus 87» στο Ωδείο Ρεθύμνου, Αίθουσα «Παντελής Πρεβελάκης»
Ο Σύνδεσμος Διαδόσεως Καλών Τεχνών Ρεθύμνης διοργανώνει με την υποστήριξη της Περιφέρειας Κρήτης συναυλία με τίτλο «Yesterday», στο Ρέθυμνο (Ωδείο, Αίθουσα «Παντελής Πρεβελάκης»), την Κυριακή 14 Μαΐου 2023, ώρα 20:30.
Στη συναυλία συμμετέχει η ρεθεμνιώτικη χορωδία “Chorus 87”, η οποία με τη συνοδεία κιθάρας, πιάνου και βιολιού και υπό τη διεύθυνση του μαέστρου Γ. Μεντζελόπουλου, θα ερμηνεύσει τραγούδια του σύγχρονου ελληνικού και ξένου ρεπερτορίου.
Είσοδος ελεύθερη για το κοινό.